FOLLOW US

FacebookYoutubeLinkedin

See our Click here to view or listen to our new Webinar Program, UPF Peace Talks!

CALENDAR OF EVENTS

September 2020
S M T W T F S
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

Суспільство, що заохочує сімейні цінності — основа сталого миру

English

14 травня 2010 року з нагоди Міжнародного дня сім’ї,  організувала круглий стіл Послів Миру «Суспільство, що заохочує сімейні цінності — основа сталого миру»

В події взяло участь близько 40 Послів Миру, які представляли різні прошарки українського суспільства: політичних діячів, представників громадських організацій, науковців, освітян та представників мистецьких кіл.

Засідання відбулося під проводом Голови Правління Федерації всесвітнього миру в Україні Корсуна І. О. До присутніх із привітанням звернувся заступник Голови Правління Федерації всесвітнього миру в Україні М.В.Ільїн. Він передав головні моменти бачення Федерації всесвітнього миру та її засновника доктора Муна та запропонував Послам Миру активізувати зусилля у проголошені сімейних цінностей.

Учасники круглого столу отримали матеріали «Ідеал буття, основоположні причини конфліктів та принципи відновлення», що були підготовлені Федерацією всесвітнього миру. Під час попередніх заходів, Посли Миру не одноразово висловлювали бажання отримати ці матеріали, щоб вони могли ними користуватися у своїй діяльності.

Під час круглого столу Посол Миру, спеціаліст протоколу, радник МЗС України, Науменко Г.О. виступила з доповіддю: «Етичні засади здорового суспільства: Історично культурний аспект», в якій вона зробила історичний екскурс про сімейні та моральні цінності людства.

Посол Миру, заслужений лікар України, професор Мельник В.П., який взяв участь в останній міжнародній конференції, що проводила Федерація всесвітнього миру в Сеулі, Республіка Корея, поділився досвідом на тему: «Відродження сімейних цінностей: міжнародний досвід».

З промовою «Шляхи формування суспільства, дружнього до сім'ї» до учасників столу звернувся Сєдих Ю.І., Посол Миру, Президент Асоціації « Міжнародне співробітництво» НСЖУ, Академік, доктор філософії, професор.

Під час обговорення учасниками круглого столу було прийнято рішення провести низку практичних заходів, щодо покращення виховання молодого покоління у дусі поваги до духовних і моральних норм та сприянні відродженню сімейних цінностей.