FOLLOW US

FacebookYoutubeLinkedin

See our Click here to view or listen to our new Webinar Program, UPF Peace Talks!

CALENDAR OF EVENTS

July 2020
S M T W T F S
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Міжнародна програма «Посол Миру – 2009»

English

20 жовтня 2009 р. в Києві, Україна (готель «Київ») Федерація всесвітнього миру (ФВМ) провела семінар «Нове бачення миру в часи глобальної кризи» та церемонію нагородження  Міжнародної програми «Посол Миру – 2009».

Під час семінару Посли Миру змогли ознайомитися з основними моментами філософії,  якою керується ФВМ у своїй діяльності. Присутнім були представлені презентації: «Ідеал миру та Причина буття», «Основоположні причини конфліктів» та «Принципи відновлення та миротворчості». Наприкінці семінару учасникам було представлено відеонарис «Людина рішучості», в якому вони змогли дізнатися більше про життєвий шлях та досягнення засновника ФВМ, доктора Мун Сон Мьона.


Сучасний стан справ у світі довів що не комунізм, не демократія не здатні вказати людству шлях, яким воно може досягти миру та процвітання. Протягом всієї історії людство неодноразово власноручно намагалося досягти миру. Однак, різні миротворчі рухи завжди натикалися на перешкоди й отримували поразки, оскільки їх очолювали недосконалі люди. Філософія ФВМ пропонує новий підхід до вирішення конфліктів та формування нової генерації лідерів, який забезпечить сталий мир та розвиток людства.

В основі цього підходу лежить принцип трьох великих суб’єктів. Згідно з яким перша роль людини полягає в тому, щоб стати істинним батьком, тобто тим хто ставиться по-батьківськи до тих за кого несе відповідальність. Друга роль, яку має втілити людина – це стати істинним вчителем, тим, хто своїм власним життям покаже приклад іншим. Третя роль полягає в тому щоб стати істинним господарем, а саме людиною, яка бере на себе повну відповідальність.

Після закінчення семінару Посли Миру висловлюючи свою точку зору, зробили наголос на нагальній потребі проведення подібних семінарів та щире бажання отримати матеріали семінару, з метою їх розповсюдження. Семінар відбувся в теплій дружній атмосфері.

Після семінару наступною частино програми була Церемонія нагородження Міжнародної програми «Посол Миру – 2009». ФВМ в Україні заснувала цю нагороду з метою визначення та відзначення Послів Миру, як особистостей, які присвячують свою життєдіяльність проголошенню та ствердженню універсальних моральних та загальнолюдських цінностей, міцних родин, міжнародної та міжрелігійної гармонії, оновленню ООН, суспільно відповідальних засобів масової інформації та побудові сталого миру в усьому світі, діяльність яких є взірцем життя заради інших.

ФВМ планує проводити церемонію нагородження щорічно з метою популяризація діяльність Послів Миру та поширення її на всі сфери життєдіяльності суспільства.

Цього року нагороди Посол Миру – 2009 було видано в п’яти номінаціях: «Освітня діяльність», «Громадська діяльність», «Ствердження сімейних цінностей», «Благодійність та меценатство», «Миротворча діяльність».

Також під час події десять нових кандидатів отримали почесне звання «Посол Миру» таким чином долучаючись до когорти діючих Послів Миру та включаючись в діяльність спрямовану на покращення суспільства, країни та світу.

До переможців цьогорічної програми «Посол Миру – 2009», діючих та новопризначених Послів Миру та всіх присутніх звернулися пан Жак Маріон, Генеральний секретар Євразійського відділення ФВМ, пані Макіно Суміко, директор Культурного центру «Сан» (Японія) та Іван Тимошенко, ректор Європейського університету (Україна), які наголосили на важливості діяльності, що ведуть Посли Миру та закликали розвивати її і далі. На закінчення церемонії всіх присутніх привітали народні артисти України, вокальний квартет «Гетьман».

Ці події заклали добрий початок важливій справі, яка завдяки зусиллям багатьох Послів Миру, та Федерації всесвітнього миру зробить добрий внесок у розвиток українського суспільства та світу.